קרן השקעות בתמא 38

תמ"א 38 היא תוכנית מתאר ארצית אשר נועדה לתת מענה לאחת הסוגיות המאיימות על מדינת ישראל, גם אם רובנו מעדיפים להדחיק זאת: רעידת אדמה.

רעידת אדמה חזקה – וכידוע הסבירות להתרחשות אירוע שכזה אינה מבוטלת לנוכח מיקומה של ישראל על גבי השבר הסורי אפריקאי – עלולה להוביל לקריסת מבנים רבים ולנזקים עצומים לנפש ולרכוש. זאת בשל העובדה שעד 1975 התקן הישראלי בתחום הבנייה כלל לא התייחס לסוגיית העמידות בפני רעידת אדמה ורק החל משנת 1980 ואילך החלו להיבנות מבנים עמידים.

המשאבים הנדרשים לשם חיזוק כל אותם בניינים שנבנו עד 1980 הם עצומים! לא המדינה ולא בעלי הדירות יכולים לעמוד בהם, ועל כן הוחלט על מימון החיזוק החיוני באמצעות הוספת זכויות בנייה במסגרת תוכנית מתאר ארצית
צוות רחב במיוחד, ובראשו יונה פיטלסון ז"ל, אחד האדריכלים הבולטים במדינת ישראל, עמל על התווית תוכנית תמ"א 38 – שאושרה על ידי ממשלת ישראל באפריל 2005.

קרן השקעות בתמ"א 38 - למה?

הן פערי המחירים הקיצוניים בין המרכז לפריפריה והן המכשולים שמערימות רשויות מקומיות - עלולים להיות בלתי פתירים - אולם הקושי של היזמים למצוא מימון לא צריך למנוע מימוש פרויקטים רווחיים, ולמעשה הקושי שלהם הוא ההזדמנות שלך!

זהו מצב של Win Win קלאסי, ואפילו :Win Win Win מספר משקיעים מתאגדים תחת כנפיה של קרן השקעות אמינה ומהימנה וביחד מגייסים את סכום הכסף הדרוש ליזם על מנת לבצע תמ"א 38. בעלי הנכסים בבניין שאושרה בו התוספת נהנים מחיזוק המבנה, משדרוג הדירות שלהם ומעליית הערך שלהן במידה משמעותית, היזם זוכה להגשים את התוכניות וכמובן ברווח כספי הטמון בה, וכל המשקיעים שהצטרפו לפרויקט ואפשרו אותו מקבלים נתח נאה מהרווחים.

מבחינת היזם, סכום הכסף שמגייסת אותה קרן השקעות בתמא 38 הוא קרש הצלה וההבדל בין תוכניות רבות פוטנציאל על הנייר לבין הוצאה לפועל של בניין מרשים ורווחים נאים;
עבורך - במידה וברשותך סכום כסף מסוים, לא בהכרח גדול, ואתה מחפש אפיק השקעה מתגמל - זוהי הזדמנות מצוינת! הריבית במשק נמוכה, שוק ההון תזזיתי ומסוכן ולכן מתבקש וטבעי לחפש אפיקי השקעה רווחיים והזדמנויות בשוק הנדל"ן. יחד עם זאת המחירים הגבוהים מאוד של הנכסים השונים ברוב אזורי הארץ מקשים עליך כמשקיע בודד לרכוש נכס בכוחות עצמך, ורק חבירה למשקיעים נוספים בתצורת השקעה של תמא 38 מאפשרת לך לקחת חלק בבניית הארץ ובתמורה התשואה והריווחיות הטמונה בכך.
כמובן שעל מנת שההשקעה בתמא 38 תניב תשואה מתגמלת, יש לברור בקפידה את הפרויקטים בהם כדאי לך להשקיע, ומבחינתך פירוש הדבר שעליך להפקיד את כספך אך ורק בידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום ההשקעות בתמא 38, שהרזומה שלהם גדוש בסיפורי הצלחה, בפרויקטים רווחיים, באמינות ללא רבב, בשקיפות מירבית... ובשתי מילים: קרן ראשונים.

הצוות של קרן ראשונים מונה אנשי עסקים מהשורה הראשונה, יזמי נדל"ן ותיקים, רואי חשבון מובחרים, מומחים בעלי שם בתחום המיסוי, אנליסטים וכלכלנים מצטיינים, כך שכל פרויקט פוטנציאלי נבחן לא רק בשבע עיניים, אלא בעיניים מקצועיות החוזות את נקודות התורפה אפשריות ומנגד מזהות עסקאות פוטנציאליות – באמצעותן אתה כמשקיע תזכה להשיא את רווחך.

שאלות ותשובות - השקעה בתמ"א 38